: 0216 466 43 43
Emek Mah. Sivat Caddesi No.7 34785 - Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

Konsept proje, taahhüt ve ahşap mobilya üretimi alanlarında faaliyet gösteren markamız Ahşap Ürün Sanayi A.Ş., 1982 yılında Mehmet Ömer Cansever tarafından kurulmuştur.
Üretimimize  perde panoları ile başlayıp, zaman içinde mobilya üretim ve montaj faaliyetleri ile alanımızı  genişleterek, işimizdeki ustalık ve kalitemizle kısa zamanda sektörde önemli bir konuma gelmeyi başardık.

Ahşap olarak, 1986 yılından itibaren bankaların genel müdürlük ve şubelerinin dekorasyon projeleri kapsamında yaptığımız ahşap mobilya üretimi ve uygulaması ile iş hacmimizi büyüterek; 1988 ve sonrasında otel ve tatil köylerinin genel mekan ve tüm ahşap mobilyasını projelendirmeyi, üretimini ve montajını da faaliyet alanımıza ekledik.

Dünya standartlarındaki üretim kalitemiz ve nitelikli kadromuzun sunmuş olduğu hizmet anlayışı firmamızdan beklentileride artırmış ,bununla birlikte 2000 yılı itibarı ile birçok projede firmamız anahtar teslim taleplere de cevap vermeye başlamıştır.

Günümüzde birçok ulusal ve uluslar arası markanın projelerinde yer almaya devam eden firmamız bu başarı grafiğini sürekli yükselten bir marka olarak, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da önemli başarılara imza atmaya devam etmeyi hedeflemektedir.