Bir hayal, ancak gerçeğe dönüşebilirse var olabilir. İşte AHŞAP olarak, 1982 yılında kurulduğumuzdan beri tam da bu düşünceyle varlığımızı koruyor ve iş ortaklarımızın hayallerini de var etmek için işimizi tutkuyla gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bugün, dünyanın her yerinde koşul ve şartları analiz edip uyum sağlayarak projeler yürütebilmemizin temelinde "her hayalin gerçekleşebileceği" inancı var. 

Bu inanç doğrultusunda benimsediğimiz, bizi ateşleyen temel kor ortaya çıkmaktadır: Asla hayal kurmayı bırakma, asla daha azına razı olma.

Ahsap'ta sadece üretmeye değil, en iyiyi yaratmaya önem veriyoruz. Zanaatın ve ustalığın da bir sanat olduğunu vurguluyoruz. 

Mobilya ve dekorasyon sektöründe yılların deneyimiyle birlikte, kalitenin ayrıntılarda gizli olduğunu ve ustalıkla birlikte özveri gerektirdiğini biliyoruz. Gelişen teknolojinin yeniliklerini kullanan, seri ve kaliteli üretim yapan bir marka olmamızın yanı sıra benzersiz işçiliğe de önem veriyoruz. Bu sebeplerle özel yapım mobilyanın bir sanat olduğunu vurguluyor ve kendimizi sektörümüzün sanatkarları olarak tanımlayabiliyoruz. 

İster yüzyıl ortası modern, endüstriyel, eklektik, çağdaş veya klasik mimariye ait olsun; Ahşap olarak ihtiyaçlarınıza göre, projelerinizin yüksek standartlarda, eksiksiz ve mimari tasarımlarına uygun şekilde, yetkin ekibimiz ile birlikte üretimlerini gerçekleştiriyor, proje planlamalarına uygun şekilde teslim ediyoruz. 

Bizimle her projeniz benzersiz ve özel hale gelir: Yeter ki daha azını değil, her zaman daha fazlasını düşleyin.

Kısaca AHŞAP:

- 1982 yılında İstanbul, Türkiye'de kuruldu

- 1500 m2 Ofis Hacmi

- 20.000 m2 Fabrika Alanı

- 39 Ülkede Operasyon İcraatı

- FF&E, Sabit Mobilyalar, Döşemelik Ürünler, Hareketli Mobilya ve Marangozluk

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda

Misyon

İşimize duyduğumuz tutkunun bir sonucu olarak benimsediğimiz "daha azını değil, her zaman daha fazlasını düşleyin" mantığı doğrultusunda iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını her zaman öncelikli olarak görüyoruz. İş ortaklarımızın hayallerini gerçekleştirmek için yenilikçi, sınırsız ve çözüm odaklı düşünüyoruz.

Vizyon

Malzemelerimizin kalitesindeki mükemmellik algımızın yanında, adımızı yaratan özümüzü ve geleceğini önemsiyoruz. Enerjiyi entegre eden geri dönüşüm yapıyor ve geri dönüştürülmüş ahşap kullanarak kontrollü kesimi savunuyoruz.