The Jaffa, a Luxury Collectıon Hotel, Tel Aviv: Çağdaş Yaşamın 4000 Yıllık Tarihle Buluştuğu Yer

The Jaffa, a Luxury Collectıon Hotel, Tel Aviv: Çağdaş Yaşamın 4000 Yıllık Tarihle Buluştuğu Yer

Tüm iç dekorasyon işlerinin Ahşap tarafından tamamlandığı Jaffa, a Luxury Collection Hotel, Tel Aviv; mükemmel hizmet, tarihi doku, stil ve son teknoloji ile lüksün harmanlandığı mükemmel bir kombinasyon sunuyor. 

Nevi şahsına münhasır bir otel olan Jaffa´nın yükseldiği dış yapısı Yunan, Roma ve Osmanlı etkileri barındırmaktadır. Jaffa 120 oda ve süite, yüksek tavanlara ve kemerli pencerelere sahip, zarif bir şekilde restore edilmiş, 19. Yüzyıl Neo-Rönesans binasıdır. Tarihi kanatlarının modern mimari ile kucaklaştığı çağdaş bir duruşu vardır. 

Adının anlamı olan "güzellik" kelimesinin dışavurum haliyle Jaffa, 19. ve 21. yüzyılların ihtişamlı ve güçlü yanlarını ortaya çıkaran bir hikaye ile oluşturuldu. Rönesans dönemine ait U yapısıyla inşa edilmiş olan bina, 19 yüzyılın ruhunu sembolize edecek şekilde restore edildi ve tam karşısındaki yeni, uzun bina ise 21. yüzyıl tarzının çağdaş bir uyarlaması olarak yaratıldı. Jaffa bu rolüyle mutlaka görülmesi ve konaklanması gereken lokasyonlar arasındadır.